Центр дитячої та юнацької творчості

Дарницького району м. Києва

ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ВІДДІЛ

ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ВІДДІЛ

В творчих та креатичних об’єднаннях туристсько-краєзнавчого відділу забезпечується залучення до активної діяльності у сфері туризму та краєзнавства, дослідження окремих історичних та географічних об'єктів і явищ соціального життя, пізнавальна та пошукова діяльність, а також утворення фізично, духовно та соціально здорової і розвиненої особистості. Діти беруть активну участь у змаганнях різного рівня, екскурсіях, походах, експедиціях.

Гуртки

Спортивний туризм

Спортивний туризм – це заняття для енергійних, спортивних людей, які люблять подорожувати, які люблять долати цікаві перешкоди, насолоджуватися життям, і весело проводити час. Випробувати себе в природних та екстремальних умовах. Взяти участь у різноманітних  змаганнях, завоювати почесні грамоти, медалі і кубки та стати чемпіоном своєї улюбленої справи. І обов’язково отримаєте вірних друзів, які будуть готові покорити з вами будь яку вершину.

Спелеологія

Спелеотуризм – це це вид туризму, який передбачає проходження природних підземних порожнин (печер) та подолання різноманітних перешкод. Підземний світ печер розвивався сотні тисяч років, тому сам по собі є унікальним і неповторним. Йому особливо потрібна охорона та дбайливе ставлення, оскільки кристали, які тут утворюються, ростуть зі швидкістю лише 1 мм за 100 років, а найменший дотик до них назавжди зупиняє їх ріст. Тому варто керуватися таким правилом: «Залишати в печері тільки сліди, виносити з печери лише фотознімки».

Історичне краєзнавство

Історичне краєзнавство - це діяльність, що спрямована на розвиток дослідницьких навичок у вашої дитини, вас чекають походи, екскурсії та ін.