Центр дитячої та юнацької творчості

Дарницького району м. Києва

ІСТОРИЧНЕ КРАЄЗНАВСТВО

У своїй діяльності гурток «Історичне краєзнавсто» ґрунтується на науково-теоретичних та світоглядних засадах відповідних гуманітарних програм базової освіти, зат­верджених Міністерством освіти і науки України. Водночас програма гуртка істотно розвиває і поглиблює зміст шкіль­них програм,  передбачає вивчення історії рідного краю, виховання лю­бові до рідної природи, до всього того середовища, з яким безпосередньо контактує дитина, формується і розвивається. Дослідження місцевих джерел є підготовчим етапом до ознайомлення з природними умовами і суспільним життям всієї краї­ни.


Що ж конкретно чекає дитину, яка потрапить в гурток:

+ Екскурсії та походи по рідному краю є однією з важливих форм розширення та закріплення знань учнів, які викликають потяг школярів до вивчення рідного краю. Цілісність туристсько-краєзнавчої роботи полягає, насамперед, у тому, що через неї вдало здійснюється один з важливих принципів навчання і виховання – принцип єдності теорії і практики, зв’язку навчання і виховання, зв’язку навчання з життям.

+ Під час туристського походу учні закріплюють теоретичні знання з туризму і краєзнавства, спостерігають за природою, вчаться збирати та оформляти краєзнавчі матеріали. Тут відбувається відродження духовності, моральності, народних традицій і звичаїв; дослідження географії рідного краю, його історії, спілкування з природою, а також усвідомлення потреби оберігати її.

+ Краєзнавча робота юних туристів під час екскурсій і туристських походів – найбільш ефективна, цікава і захоплююча форма  вивчення території рідного краю. Походи та екскурсії проводяться протягом цілого року. 


Вік дітей: від 10 років (верхньої межі немає)

Тренер: Магерівська Анна Борисівна

Мобільний телефон:+380938278619

Графік роботи:

ср. 16:00  - 18:00

сб. 10:00 - 16:00