Центр дитячої та юнацької творчості

Дарницького району м. Києва

СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

Спортивний туризм - це неолімпійський вид спорту, що містить в собі багато напрямів таких як водний, велосипедний, пішохідний та гірський туризм. А також - це більше аніж спорт, оскільки, в  гуртку спортивного туризму Ваша дитина здобуде не лише фізичні та  моральні навички, а й багато друзів близьких по духу, оскільки, під час тренування та різних виїздів діти працюють однією командою. 


Що ж конкретно чекає дитину, що потрапить в гурток:

+ виховання особистості: однією з цілей гуртка - це зробити так, щоб Ваша дитина могла працювати в команді, підставити плече товаришу та була готовою до "нового"; 

+ робота зі спеціалізованим спорядженням: Ваша дитина зрозуміє, що потрібно робити з мотузкою, карабінами та ін. та як будь-яке спорядження використати в корисних цілях,  а також познайомиться з такими термінами як "жумар",  "вус", "ІСС" і т.д. =)

+ життя за межами міста: проведення часу за межами гучного та загазованого Києва дасть відчуття свободи, а також буде можливість навчитися навичкам правильного пакування рюкзак так, щоб його було легко та зручно нести, навичкам ставити ПРАВИЛЬНО палатку, розводити багаття одним сірником, навіть під дощем, готувати їжу так, щоб ПРИЄМНО =) було їсти

+ участь у змаганнях та походах:  реалізація себе як особистості та робота в команді активно розвиває Вашу дитину завдяки змагальницькій діяльності та участі в походах, оскільки, проблеми, які доводиться долати команді, зближують і роблять людей дружнішими.


Вік дітей: від 10 років

Тренери
Пономаренко Максим Іванович +380938278619
Довгенко Борис Віталійович +380962536939

 

Графік роботи Місце занять
Субота 10:00-16:00
Неділя 10:00-16:00
Школа 237, 111, 314,
а також ліс Голосієво